ul. Barwna 12, 93-412 Łódź 42 208 08 40 anes@anes.pl

O nas

Zakład usługowo-projektowy ANES. Od 1990 roku projektujemy obiekty o konstrukcji stalowej, żelbetowej lub tradycyjnej. W branży konstrukcji stalowych, która jest naszą specjalnością możemy podjąć współpracę również poprzez wykonywanie fragmentów dokumentacji – obliczeń statycznych lub rysunków. Dla obiektów modernizowanych lub remontowanych wykonujemy inwentaryzacje i ekspertyzy budowlane.

Nasz zespół:

Andrzej Sztandera – doktor nauk technicznych, od 1990 roku właściciel biura projektowego ANES, członek Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Lions Club Łódź. Specjalizuje się w projektowaniu obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej, ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji stalowych, ale również żelbetowych, drewnianych i tradycyjnych murowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz rozległej specjalistycznej wiedzy tworzy unikalne projekty, łącząc tradycyjne, sprawdzone rozwiązania z najnowszymi pojawiającymi się na rynku technologiami.

Damian Gras – magister inżynier, członek Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Łódzkiej. Dyplom uzyskał w 2016 roku. Doświadczenie zdobywał zarówno w biurze projektowym, inspektoracie nadzoru budowlanego, jak i na stanowisku inżyniera budowy w dużych projektach   (m.in. Orientarium w łódzkim ogrodzie zoologicznym). W projektowaniu kieruje się funkcjonalnością, estetyką, uwzględniając przy tym preferencje i wymagania inwestora.